Страхування

Ситуація на дорозі непередбачувана, часткове пошкодження або навіть втрата транспортного засобу виявляється далеко не єдиною неприємністю автовласника, який не має полісу автострахування. Якщо виявиться, що винним в ДТП є саме він — не минути неприємних і обтяжливих моментів, пов'язаних з компенсацією збитків протилежній стороні.

Що можна застрахувати?

Транспортний засіб, зареєстрований в уповноважених органах Міністерства внутрішніх справ України, який належить Страхувальнику на правах власності, оперативного управління або інших законних підставах (договір оренди, лізингу, доручення тощо), а також встановлене на транспортному засобі додаткове обладнання, а саме:

 • легкові автомобілі;
 • вантажні автомобілі;
 • автобуси;
 • причепи (для вантажних ТЗ).

Від чого можна застрахувати?

Страхування наземного транспорту по КАСКО здійснюється на базі "All Risks" (страхування від всіх ризиків). Крім традиційних ризиків: викрадення, збиток в результаті ДТП, збитки в результаті стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб, АХА також відшкодовує збитки, завдані внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій.

Страхові ризики

 • Збиток в результаті ДТП. Будь-яке пошкодження або знищення застрахованого по КАСКО транспортного засобу, його окремих частин або додаткового обладнання внаслідок дорожньо-транспортної пригоди.
 • Угон. Незаконне заволодіння транспортним засобом шляхом крадіжки, грабежу, розбійного нападу. За цим ризиком покривається викрадення транспортного засобу, що перебуває в будь-якому місці, в будь-який час.
 • Збиток внаслідок інших подій. Пошкодження або знищення застрахованого по КАСКО транспортного засобу, його складових частин або додаткового обладнання внаслідок протиправних дій третіх осіб (в тому числі і крадіжка окремих складових частин транспортного засобу або додаткового обладнання), стихійного лиха, пожежі, вибуху, нападу тварин, падіння на транспортний засіб сторонніх предметів (дерев, снігу, каміння, рекламних щитів і т.д.), пошкодження камінням та іншими предметами, які вилетіли з-під коліс транспортного засобу, а також внаслідок зовнішнього фізичного впливу інших випадкових і непередбачених подій*.


Додаткові переваги поліса КАСКО «Все включено» від АХА

 • Страхова сума не зменшується на суму виплаченого страхового відшкодування, тобто збитки відшкодовуються без врахування попередніх виплат, навіть якщо сумарні виплати перевищують страхову суму.
 • Страхове відшкодування розраховується без вирахування зносу на запчастини, які підлягають заміні при проведенні відновлювального ремонту, тобто відшкодування за принципом «Нове за старе».
 • У разі настання ДТП, проходження медичного огляду на предмет сп'яніння не є обов'язковим, крім випадків, коли такий огляд проводиться на вимогу працівника ДАІ (згідно чинного законодавства).
 • Відшкодовуються витрати з евакуації пошкодженого в результаті страхового випадку автомобіля з місця ДТП до місця зберігання або ремонту на території України до 1% від страхової суми.
 • Відшкодовуються витрати, пов'язані з усуненням прихованих пошкоджень та дефектів, спричинених страховим випадком, які були виявлені під час ремонту та можуть бути підтверджені документально.
 • Без довідки ДАІ відшкодовуються в повному обсязі** пошкодження лакофарбового покриття, освітлювальних приладів, декоративних елементів кузова, скла, дзеркала, антен.
 • Страхувальник може скористатися правом не представляти страховикові документи компетентних органів у випадках, якщо розмір збитку в результаті страхового випадку не перевищує 5 000 грн (якщо страхова сума за відповідним ТЗ менше 100 000,00 грн) або 5% від страхової суми за відповідним ТЗ (якщо страхова сума за відповідним ТЗ більше ніж 100 000,00 грн). При цьому, страхове відшкодування виплачується виключно шляхом перерахування на рахунок СТО.
 • Страхове відшкодування виплачується незалежно від того, хто був винуватцем ДТП (крім випадку виїзду застрахованого транспортного засобу на залізничний переїзд при закритому шлагбаумі) та за умови, що дії Страхувальника були навмисними.
* Якщо такі події не є виключенням за договором страхування КАСКО. ** З урахуванням франшизи та не більше двох разів на рік.