Запасні частини

Компанія "НАРА" є офіційним дилером компанії Nissan в Україні. Ми пропонуємо тільки оригінальні (справжні) запасні частини і аксесуари, що випускаються на заводах Nissan Motor Corporation ltd або інших фірм на замовлення корпорації. Головною особливістю оригінальних запасних частин і аксесуарів є те, що саме такі деталі встановлюються на автомобіль при його збірці на конвейєрі. Перевагою оригінальних запасних частин і аксесуарів є їх висока якість.

У своїй роботі ми використовуємо актуальні каталоги запасних частин, що виключає ймовірність помилки при виборі запасних частин і вузлів. Ми постійно оновлюємо асортимент власного складу оригінальних запасних частин. У разі відсутності необхідної деталі або вузла на нашому складі, ми поставляємо її протягом короткого терміну. Оригінальні запасні частини гарантують довгострокову безвідмовну роботу вашого автомобіля. На запасні частини і вузли, встановлені в нашому сервісному центрі, поширюється гарантія заводу-виробника.

Також Ви можете придбати або замовити у нас необхідні аксесуари для комфортного водіння, відпочинку та догляду за Вашим автомобілем.

Для точного і швидкого визначення необхідних запасних частин власник автомобіля повинен повідомити менеджеру дилера ідентифікаційний код (VIN). Данний код дає можливість визначити каталожний номер саме тієї запасної частини, яка є точним аналогом деталі, встановленої на Вашому автомобілі.

Необхідно мати на увазі, що офіційно в Україні поставляються автомобілі європейській специфікації, саме вони забезпечуються сервісом і запасними частинами в першу чергу. Для автомобілів, ввезених з інших регіонів (наприклад, з США, Японії, країн Близького Сходу) і мають іншу специфікацію, спеціально запасні частини не завозяться. Однак у офіційних дилерів є повна інформація по всіх автомобілях і існує можливість підбору заміни з європейської гами.
Не економте на якості, якщо Вам дороге здоров'я вашого автомобіля і небайдужа Ваша особиста безпека.

Графік роботи СТО

Пн-Сб 9:00-18:00
Нд Вихідний
Телефон: +38 056 462 16 21