Гарантія і Nissan Assistance
ГАРАНТІЯ НА НОВИЙ АВТОМОБІЛЬ

Філософія постійного вдосконалення означає застосування особливого підходу до виробництва і обслуговування автомобілів. На всі нові автомобілі Nissan, придбані в наших офіційних дилерів, надається гарантія!

Період виробничої гарантії Nissan складає 3 роки або 100 000 км пробігу*.

Гарантія поширюється на всі частини та компоненти автомобіля, включаючи, але не обмежуючись наступними: переглянути список в PDF.
 
Стандартна гарантія не поширюється:  

  • на дефекти, що виникли у результаті механічних та/або хімічних пошкоджень, сторонніх дій тощо;          
  • на витратні матеріали, у тому числі гальмівні диски, диски зчеплення, технічні рідини, лампочки, запобіжники тощо;
  • у разі порушення правил догляду та експлуатації автомобіля.
Гарантія на оригінальні запасні частини та аксесуари, придбані та встановлені в офіційного дилера, становить 1 рік без обмеження пробігу.

Вважаємо за необхідне попередити Вас, що неоригінальний захист двигуна є типовим і не враховує конструкційні особливості автомобілів Nissan та запроектовані характеристики пасивної безпеки.
Встановлення такої неоригінальної деталі на Ваш автомобіль Nissan може призвести до технічних проблем із високовартісними агрегатами.
Проблеми, що виникають внаслідок використання неоригінальних запчастин та аксесуарів, не підпадають під гарантійні зобов’язання виробника.

Гарантія на шини надається виробником шин.

З повними відомостями щодо гарантійних зобов'язань Nissan ви можете ознайомитись в офіційному дилерському центрі та в гарантійній книжці на ваш автомобіль.

0 800 303 308 СЛУЖБА ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ НА ДОРОГАХ NISSAN ASSISTANCE

Відчуйте спокій і впевненість за кермом Nissan.
Просто зателефонуйте нам, і ми зробимо все можливе, щоб вирішити проблеми максимально швидко і комфортно. Служба працює цілодобово і абсолютно безкоштовно!

У разі поломки або дорожньо-транспортної пригоди служба технічної допомоги на дорогах Nissan Assistance завжди прийде на допомогу. До вас оперативно буде спрямовано наших спеціалістів. Співробітники служби технічної допомоги Nissan Assistance допоможуть вам вирішити цілу низку проблем на місці, і ви зможете продовжити свій шлях.

Якщо усунути проблеми на місці не вдасться, співробітники служби доставлять вас і ваш автомобіль до найближчого дилера Nissan, де про нього подбають професіонали.

Телефон:
0 800 303 308
+38-044-390-30-80 (для дзвінків з-за кордону).