Новий NISSAN QASHQAI ДИЗАЙН
НОВА форма враження ЗОВНІШНІЙ ВИГЛЯД НОВОГО NISSAN QASHQAI

Новий Nissan Qashqai, який завжди пропонує надсучасний дизайн, дарує нове уявлення про те, яким має бути кросовер із його потужними пропорціями, оновленими LED фарами та масивними дисками. А завдяки широкому вибору кольорів ви зможете знайти саме той, що вирізнятиме вас серед інших.

СВІТЛОДІОДНІ ПЕРЕДНІ ФАРИ І ЗАДНІ ЛІХТАРІ

СВІТЛОДІОДНІ ПЕРЕДНІ ФАРИ І ЗАДНІ ЛІХТАРІ

ДВОКОЛІРНИЙ КУЗОВ

ДВОКОЛІРНИЙ КУЗОВ

ІНТЕР’ЄР НОВОГО NISSAN QASHQAI

Усе в салоні нового Qashqai викликає відчуття досконалості. Сучасний стиль та преміальні матеріали довкола викликають відчуття простору. Ергономічний дизайн керма, органів керування та консолі гарантують цілковитий комфорт під час руху, а покращена видимість екрана та бездоганна інтеграція технологій забезпечують відчуття впевненості, пильності та готовності до керування.

Практичність абсолютно нового Qashqai захоплює
Практичність абсолютно нового Qashqai захоплює

Ви будете в захваті від шкіри преміум-якості, якою оздоблений салон, сидіння водія з масажем, нового цифрового дисплею та розширених можливостей зв'язку. А перед просторим інтер'єром ви просто не зможете встояти.

Кольори та розміри

Такий надсучасний дизайн, як у Qashqai, може бути виконаний лише у фантастичних відтінках. А якщо для вас надзвичайно важлива практичність, просто погляньте на нові розміри автомобіля, оснащеного інноваційними технологіями.

Перегляньте вибір кольорів кузова, доступних для нового Qashqai:

ЛАЗУРНИЙ ПЕРЛАМУТР
БІЛИЙ ПЕРЛАМУТР
СІРИЙ ПЕРЛАМУТР
Розміри Nissan Qashqai: зовні та всередині

Просторий інтер’єр і харизматичний екстер’єр забезпечують високу маневровість автомобіля. А просторий і зручний багажний відсік дає змогу перевозити все, що заманеться.

А - ЗАГАЛЬНА ДОВЖИНА   4 425 мм

В - КОЛІСНА БАЗА    2 665 мм

С - ЗАГАЛЬНА ШИРИНА 2 0884 мм

D - ЗАГАЛЬНА ВИСОТА 1 625 мм

МІСТКІСТЬ БАГАЖНОГО ВІДСІКУ 504 л

А - БАГАЖНИЙ ВІДСІК МАКСИМАЛЬНА ДОВЖИНА   87 мм

В - БАГАЖНИЙ ВІДСІК МАКСИМАЛЬНА ШИРИНА    110 мм

 

 

Залишайтеся на зв’язку зі світом

Qashqai — ваш партнер у світі сучасних технологій. Ви будете приголомшені можливостями цього автомобіля, які відкриваються перед вами лише від звуку вашого голосу чи легкого доторку кінчиком пальця.

СЛУЖБИ ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ

СЛУЖБИ ДЛЯ ВІДДАЛЕНОГО КЕРУВАННЯ

З мобільним додатком Nissan Connect Servise (*) можете відаллено замикати та вимикати свій автомобіль, вмикати фари й керувати сигналом.

УДОСКОНАЛЕНІ МАПИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ АКТУАЛЬНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОРІГ

УДОСКОНАЛЕНІ МАПИ ТА ВІДСТЕЖЕННЯ АКТУАЛЬНОГО ЗАВАНТАЖЕННЯ ДОРІГ

Новий Nissan Qashqai допоможе вам спланувати маршрут найкращим чином за допомогою мап TomTom, у яких ви знайдете найактуальнішу інформацію щодо щодо заторів і завантеженості доріг (*). Діставайтеся пункту призначення швидко й без зайвих клопотів. Новий Qashqai дає вам можливість обрати оптимальний маршрут, уникаючи заторів.

Зображення та описи призначено виключно для ознайомлення. На деяких зображеннях можуть демонструватися версії автомобіля, призначені для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов’язково відповідають конкретним моделям, комплектаціям чи пропозиціям. Показані функції можуть бути недоступні або не входити до стандартної комплектації, або бути доступні як додаткові опції (за додаткову плату).
[1] Не слід покладатися винятково на функції, створені для більшої зручності водія. Робота деяких функцій може бути обмеженою за певних обставин і умов. Застосовується обмеження швидкості та інші обмеження. Щодо правил і умов використання технологій Nissan, будь ласка, зверніться до свого дилера Nissan або відвідайте веб-сайт www.nissan.ua
[2] Підключати мобільний телефон для використання NissanConnect слід тільки тоді, коли автомобіль безпечно припарковано. Використовувати систему завжди потрібно відповідно до правил дорожнього руху. Водії повинні використовувати систему тільки тоді, коли це безпечно. Користувачі мають усвідомлювати, що технологія гучного зв’язку може відвернути увагу від дороги, що негативно вплине на повний контроль над автомобілем.
[3] Функції доступні залежно від версії автомобіля: в стандартній комплектації чи лише додатково (за додаткову плату).