ОНОВЛЕНИЙ NAVARA NISSANCONNECT: В АВТОМОБІЛІ НА МОБІЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЯХ

Всередині Nissan NAVARA, Nissan Intelligent Mobility™ — інформує, з'єднує та розважає. 

Nissan NAVARA
ДОДАТКИ ТА БІЛЬШЕ
ДОДАТКИ ТА БІЛЬШЕ ПРИЄДНАЙТЕ ВАШ ТЕЛЕФОН
КАРТИ
КАРТИ БУТИ В КУРСІ
БУТИ ВЧАСНО
БУТИ ВЧАСНО БУТИ В ПОТРІБНОМУ МІСЦІ

8-дюймовий сенсорний дисплей — це серце вашої інформаційно-розважальної системи. Доступ до швидкої, покрокової навігації за допомогою TomTom®, музика, інформація і багато іншого. Завдяки інтеграції смартфонів за допомогою Apple CarPlay® і Android Auto®, маршрут попереду ще ніколи не був яснішим.ямо на панелі приладів.

APPLE CARPLAY®

APPLE CARPLAY®

Apple CarPlay — це більш зручний спосіб насолоджуватися улюбленими речами на своєму iPhone під час водіння. Просто підключіть свій iPhone і вперед.

ANDROID AUTO™

ANDROID AUTO™

Отримайте доступ до додатків, які можуть допомогти Вам здійснювати дзвінки, слухати і відповідати на текстові повідомлення, а також відтворювати музику і подкасти. Карти Google надають голосову навігацію, інформацію про трафік в реальному часі і приблизний час у дорозі.

СМІЛИВА ПОДОРОЖ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY — ЦІЛКОВИТО НОВИЙ СПОСІБ КЕРУВАННЯ

NAVARA з Nissan Intelligent Mobility трансформує Вашу подорож.
Незалежно від того, Ви в місті, на шосе чи на бездоріжжі — NAVARA допоможе подолати шлях.

Nissan NAVARA

Інтелектуальна система кругового огляду: відтепер маневрувати та паркуватися стало легше разом з системою кругового огляду, яка включає 4 камери і показує вид пікапу з висоти пташиного польоту. Також система допомагає швидко і легко приєднати причіп.

ОСОБЛИВОСТІ ПРОСТОРУ, ЯКІ ВИ ОЦІНИТЕ ІНТЕР'ЄР NAVARA

Беріть з собою все, що хочете, адже всередині NAVARA багато місця. Глибока центральна консоль та кишені на вхідних дверях зберігають важливі предмети в межах досяжності. В кабінах також є додаткове місце зберігання під заднім сидінням, що допомагає захистити ваші цінні речі.

Nissan NAVARA
NAVARA – ПІКАП, ЩО ПІКЛУЄТЬСЯ ПРО ВАС ОСОБЛИВОСТІ БЕЗПЕКИ

Безпека є основною частиною філософії Nissan. Ми використовуємо комплексний підхід під час в проектування та розроблення кожного автомобіля. Розширений набір систем допоможе Вам впоратися з несподіваними ситуаціями та зменшити ризик травмування в разі зіткнення.

Nissan NAVARA
СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

СВІТЛОДІОДНІ ФАРИ

Світлодіодні фари NAVARA не тільки стильні — вони також надають максимальну видимість вдень та вночі.

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ

АВТОМАТИЧНІ ФАРИ

Денні ходові вогні автоматично включаються, коли двигун запускається, і при слабкому освітленні вони самі включають ближнє світло. Якщо Ви забудете вимкнути фари, по досягненню місця призначення, вони вимкнуться автоматично, але не відразу адже освітлять Ваш шлях до дверей.