Готовий до будь-яких викликів МОЖЛИВОСТІ NISSAN NAVARA

Відкрийте для себе результат 80-річного досвіду в виробництві пікапів. На відпочинку чи за роботою, Ви зможете оцінити виняткову буксирувальну потужність та велику вантажепідйомність пікапа. Вдосконалений повний привід, який доставить Вас майже куди завгодно, і жорстке шасі з багатоважільною задньою підвіскою. З NAVARA Ви будете готові до будь-якого виклику.

Система буксирування була розроблена спеціально для NAVARA: жорсткий міцний каркас, потужна система керуванням гальмами, спеціальна система охолодження. Завдяки своїй потужності та низькому крутному моменту, NAVARA демонструє вражаючі показники буксирування (до 3500 кг на всіх моделях з повним приводом).

Каркас захищений революційною системою з'єднання. Важкі ковані алюмінієві кріплення забезпечують виняткову гнучкість та надійність поєднання елементів.

ПІДНІМАЙТЕСЬ ТА ПРОКЛАДАЙТЕ ВАШ ВЛАСНИЙ ШЛЯХ СИСТЕМА ПОВНОГО ПРИВОДУ NAVARA

Куди б Ви не вирішили вирушити, Nissan NAVARA допоможе потрапити туди за будь-яких умов. Завдяки повному приводу із заднім диференціалом, пікап готовий до найскладніших завдань та місць.

Бездоріжжя, польові умови та дороги міста — Nissan NAVARA готовий прийняти виклик. Три режими руху: 4WD High — для легкої їзди, 4WD Low — для серйозного позашляхового руху по піску, снігу чи бруду, 2WD — для руку по асфальту. Завдяки таким системам, як Система допомоги під час старту в гору (Hill Start Assist) і Система допомоги під час спуску (Hill Descent Control), пікап готовий до тяжких викликів.

Система допомоги при старті вгору
Система допомоги під час спуску
Електронний диференціал підвищеного тертя
4WD LOW

4WD LOW

4WD Low для серйозного бездоріжжя  піску, снігу або глибокого бруду. Створює необхідну тягу для перетину води, скелястих поверхонь та пагорбів.

4WD HIGH

4WD HIGH

4WD High ідеально підходить для легкого бездоріжжя, у тому числі, доріг з гальковим покриттям, утрамбованим піском або брудом.Також створює додаткову тягу на мокрих та засніжених дорогах.

ШАСІ NAVARA: СИЛА, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ

В порівнянні з класичними рамами, Nissan NAVARA 4x4 має повністю закриту раму з прямокутного профілю. Виготовлена з міцної сталі, рама нашого пікапа забезпечує більшу структурну твердість і покращений опір.