Nissan Intelligent Mobility
Nissan Intelligent Mobility

Nissan JUKE з технологією Nissan Intelligent Mobility повністю змінює уявлення про водіння. Автомобіль забезпечує високий рівень безпеки та обізнаності про те, що відбувається навколо, а також дарує незабутні враження. І в потоку міського транспорту, і на швидкісній автомагістралі, і навіть на паркувальному майданчику вам полегшує водіння безліч технологій, таких як інтелектуальна система кругового огляду, попередження про зміну смуги руху або контроль «сліпих зон». Якщо ви любите проводити час за кермом, ви обов’язково оціните компактний кросовер Nissan JUKE.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ ВОДІННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Завдяки використовуваним у Nissan JUKE технологіям Nissan Intelligent Mobility та функціям допомоги водію, включаючи інтелектуальну систему кругового огляду, цей компактний кросовер допоможе вам зберігати впевненість за кермом та допоможе виручити вас.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Завдяки системі кругового огляду, що використовується в Nissan JUKE, ви зможете побачити набагато більше. Це означає, що паркуватися та маневрувати буде просто. У системі використовуються чотири камери, які дозволяють подивитися на автомобіль і оточуючі ділянки з висоти пташиного польоту. А завдяки монітору з кількома екранами ви можете змінювати масштаб зображень передньої та задньої ділянок, а також зображення з боку тротуару, щоб ваші колеса (як і ваша гідність) не постраждали.

ВИЯВЛЕННЯ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

ВИЯВЛЕННЯ РУХОМИХ ОБ’ЄКТІВ

Якщо спереду, ззаду або збоку до вашого автомобіля наближається, наприклад, неуважний пішохід або продуктовий візочок, що випадковим чином викотився на дорогу, інтелектуальна система кругового огляду в Nissan JUKE обов’язково повідомить вам про це, відобразивши відповідне повідомлення на екрані.

ЩЕ БІЛЬШЕ ОБІЗНАНОСТІ ЩОДО СИТУАЦІЇ НАВКОЛО АВТОМОБІЛЯ ДО ВАШИХ ПОСЛУГ ЩЕ БІЛЬШЕ ТЕХНОЛОГІЙ ДОПОМОГИ ВОДІЮ

Завдяки технологіям Nissan Intelligent Mobility ви можете взяти на себе керування та насолоджуватися абсолютно безтурботною поїздкою. Залишаючись невидимими, передові технології цього компактного позашляховика забезпечують чітке відображення ситуації та контроль над нею, позбавляючи вас турбот та даруючи незабутні враження від водіння.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗМІНУ СМУГИ РУХУ

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗМІНУ СМУГИ РУХУ

Завдяки цій інтелектуальній системі ви завжди будете зосереджені на дорозі. Система визначить, що ви з’їжджаєте зі смуги без включеного вказівника повороту, і попередить вас, щоб ви повернулися у свій ряд.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «СЛІПИХ» ЗОН

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ «СЛІПИХ» ЗОН

Завдяки контролю «сліпих зон» ви можете впевнено міняти смуги. Ця функція системи курсової стійкості Nissan JUKE відстежує «сліпі зони» навколо автомобіля та попереджує, якщо навколо виявлено інший автомобіль або мотоцикл.

СИСТЕМА ДИНАМІЧНОГО КЕРУВАННЯ NISSAN

Nissan JUKE пропонує відмінну стійкість та зчеплення з дорогою, а також підвищену маневреність і керованість. Завдяки системі динамічного керування Nissan JUKE адаптується до вашого стилю водіння. Ви можете переключати режими водіння за допомогою одного натискання кнопки, змінювати налаштування їзди, регулювати клімат і слідкувати за експлуатаційною статистикою автомобіля.

інтелектуальна інтеграція Нові засоби зв’язку

Завдяки передовим функціям Nissan JUKE ви будете завжди на зв’язку.
У цьому компактному кросовері ваші друзі, місто та весь світ завжди поруч.