фантастичне об’ємне звучання Аудіосистема Bose® Personal®

Обираючи улюблену музику, чому б не налаштувати її звучання? Це можна зробити за допомогою автомобільної аудіосистеми Nissan JUKE та аудіосистеми BOSE® PERSONAL®. Завдяки вбудованим у підголівник динамікам BOSE® ви почуватиметеся впродовж поїздки як у навушниках. Не хочете слухати наодинці? Заповніть музикою весь простір. Музика ще ніколи не звучала так добре.

забезпечуючи зв’язок На зв’язку зі світом

Завдяки використовуваній у Nissan JUKE технології Nissan Intelligent Mobility ви залишаєтеся на зв’язку зі своїм світом, містом та всіма друзями.

NISSANCONNECT: Насолоджуйтеся функціями аудіосистеми, навігації та зв’язку під час поїздки, використовуючи 5,8-дюймовий антибліковий сенсорний екран. Робіть дзвінки, використовуючи технологію Bluetooth. Крім того, ви можете прокласти маршрут, слухати улюблену музику.

розслабтеся та насолоджуйтеся поїздкою NISSAN JUKE: КОМФОРТ ТА ЗРУЧНІСТЬ
СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ «I-KEY»

СИСТЕМА БЕЗКЛЮЧОВОГО ДОСТУПУ «I-KEY»

Система безключового доступу Nissan «i-key» дозволяє відкривати Nissan JUKE простим натисканням кнопки на дверній ручці, а ключ при цьому має знаходитися у кишені чи сумці. Завдяки інтелектуальному датчику наближення ця система спрацює тільки для дверей, біля яких ви стоїте, що робить розблокування дуже зручним та безпечним.

КНОПКА ЗАПУСКУ ТА ЗУПИНКИ ДВИГУНА

КНОПКА ЗАПУСКУ ТА ЗУПИНКИ ДВИГУНА

Заведіть свій Nissan JUKE, використовуючи кнопку запуску двигуна як у спортивного автомобіля. У цю ж мить двигун вашого компактного позашляховика та стрілки на приладній панелі оживуть — і ось ви вже готові отримувати задоволення від водіння.

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

СИДІННЯ З ПІДІГРІВОМ

Сидіння з підігрівом роблять ваш позашляховик таким затишним. Тепло подається на передні сидіння одним натисканням кнопки. Ви будете здивовані тим, як ви раніше обходилися без цього.

СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

СИСТЕМА КОНДИЦІОНУВАННЯ ПОВІТРЯ

Автоматична система кондиціювання повітря в Nissan JUKE підтримує потрібну температуру, забезпечуючи для вас зручність та комфорт.

компактний місткий та універсальний позашляховик інтелектуальна та гнучка система зберігання

В Nissan JUKE вистачить місця для багажу будь-якої форми. Ви можете скласти всі задні сидіння, щоб максимально збільшити розмір багажника в Nissan JUKE, або ж тільки одне переднє та заднє сидіння для перевезення довгих предметів. Команда хоче випити кави? Завдяки кільком підсклянникам на центральній консолі це тепер не проблема. А п’ятилітровий бардачок умістить усі ваші папери, зарядні пристрої та інші особисті речі. Також в салоні є спеціальний утримувач для телефону — у ньому доступні USB-порт і розетка на 12 В.
 

БЕЗПЕКА ПІД ЧАС КОЖНОЇ ПОЇЗДКИ Nissan JUKE: передові технології забезпечення безпеки

Як досягти впевненості на всіх етапах процесу водіння? Компанія Nissan застосовує комплексний підхід до забезпечення безпеки в Nissan JUKE. На основі цього підходу ми проектуємо та створюємо всі наші автомобілі.

ШІСТЬ СТАНДАРТНИХ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

ШІСТЬ СТАНДАРТНИХ ПОДУШОК БЕЗПЕКИ

Під час зіткнення водій і пасажир будуть захищені від ударів шістьма подушками безпеки.

ЕЛЕКТРОНА СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ

ЕЛЕКТРОНА СИСТЕМА ДИНАМІЧНОЇ СТАБІЛІЗАЦІЇ

Електрона система динамічної стабілізації Nissan допоможе вам тримати ситуацію під контролем під час виконання складних маневрів, включаючи несподівану зміну смуги.