Nissan для всіх і кожного Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Одним з пріоритетних напрямків дилерського автоцентру Nissan «НАРА» являються корпоративні продажі. Незалежно від завдань і розмірів вашої компанії, наші менеджери з продажу зроблять все, щоб допомогти вашому бізнесу стати більш ефективним. Завдяки різноманітному модельному ряду Ваша компанія зможе вибрати потрібний транспортний засіб.

Ми пропонуємо: гнучку систему знижок при покупці автомобілів, технічному обслуговуванні, ремонті, придбанні запасних частин і аксесуарів, а також професійні консультації з експлуатації та оновлення парку службових автомобілів, прийом і розгляд заявок на придбання автомобілів Nissan за найвигіднішими цінами.

Корпоративним клієнтом на сьогоднішній день можна стати в разі оформлення на підприємство навіть одного автомобіля. Також діють спеціальні умови для приватних підприємців.

До числа переваг співпраці з дилерським автоцентром «НАРА» слід віднести: можливість проведення тест-драйву, пріоритетність в постачанні автомобілів, плаваючі ставки авансових платежів.

Крім того, привілеями корпоративних клієнтів можуть скористатися фізичні особи-співробітники компанії: при покупці нового автомобіля можна розраховувати на знижку, яка дорівнює знижці корпоративного клієнта дилерського автоцентру Nissan «НАРА».