Nissan для всіх і кожного Корпоративним клієнтам
Корпоративним клієнтам

Одним з пріоритетних напрямків дилерського автоцентру Nissan «НАРА» являються корпоративні продажі. Незалежно від завдань і розмірів вашої компанії, наші менеджери з продажу зроблять все, щоб допомогти вашому бізнесу стати більш ефективним. Завдяки різноманітному модельному ряду Ваша компанія зможе вибрати потрібний транспортний засіб.

Наші співробітники розроблять індивідуальну пропозицію для Вас, де врахують кращі поточні цінові позиції дилерського центру і Ваші побажання. Роблячи покупку максимально простою, дилерський автоцентр «НАРА» пропонує придбати автомобілі в кредит за програмою Nissan Finance, розробленої компанією-виробником разом з RCI Bank. Процентні ставки по кредиту починаються від 0% річних, відсутні приховані платежі і комісії.

Ми пропонуємо: гнучку систему знижок при покупці автомобілів, технічному обслуговуванні, ремонті, придбанні запасних частин і аксесуарів, а також професійні консультації з експлуатації та оновлення парку службових автомобілів, прийом і розгляд заявок на придбання автомобілів Nissan за найвигіднішими цінами.

Корпоративним клієнтом на сьогоднішній день можна стати в разі оформлення на підприємство навіть одного автомобіля. Також діють спеціальні умови для приватних підприємців.

До числа переваг співпраці з дилерським автоцентром «НАРА» слід віднести: можливість проведення тест-драйву, пріоритетність в постачанні автомобілів, плаваючі ставки авансових платежів.

Крім того, привілеями корпоративних клієнтів можуть скористатися фізичні особи-співробітники компанії: при покупці нового автомобіля можна розраховувати на знижку, яка дорівнює знижці корпоративного клієнта дилерського автоцентру Nissan «НАРА».